Z tymi oknami nie straszny mróz

Okna aluminiowe są bardzo odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne. Z kolei okna drewniane łączą nowoczesność z nutą nostalgii. Moskitiery antysmogowe uchronią Cię przed zagrażającym smogiem. A szklane systemy przesuwne wprowadzą nowoczesną atmosferę do Twojego domu. Jakie jeszcze okna i drzwi oferuje marka Fintecnic?

Systemy przesuwne Moreview w ofercie firmy Fintecnic

Systemy przesuwne Moreview to systemy wielkogabarytowych drzwi przesuwnych o wąskich profilach ukrytych w:

 • suficie

 • ścianie

 • posadzce

Nadają one nowoczesnego charakteru budynkom. Wprowadzają dużo światła do mieszkania poprzez to, że są ze szkła. Marzy o nich niejedna osoba. Dają nieograniczoną swobodę kształtowania przestrzeni. Są estetyczne. Umożliwiają tworzenie drzwi nawet do wysokości 4 m oraz maksymalnym ciężarze przesuwnego skrzydła do 1200 kg. Bardzo funkcjonalny jest tzw. słupek statyczny dający możliwość konstruowania ciągu przeszkleń. Przeszklenia te można dodatkowo łączyć poprzez użycie całoszklanego narożnika. Oferuje je Fintecnic – polski producent i dystrybutor okien. W ofercie firmy znajduje się wiele rodzajów okien, od PCV po okna aluminiowe, aż po okna drewniane. Są również akcesoria okienne i oczywiście transport.

Systemy DP 180 Primeview okien i drzwi podnoszono-przesuwnych

Firma Fintecnic oferuje również system okien i drzwi podnoszono-przesuwnych dla zabudowy zewnętrznej. System ten nosi nazwę DP 180 Primeview. To kolejne nowoczesne rozwiązanie. Opiera się ono na profilach aluminiowych z przekładkami termicznymi. Rozwiązanie to zmniejsza koszty energii cieplnej poprzez system izolacji termicznej, czyli zatrzymywania ciepła w domu. System ten wykorzystywany jest w budowie drzwi tarasowych. Drzwi tego typu dają duży komfort użytkowania, ponieważ działają automatycznie, a sterować nimi można za pomocą:

 • dotykowego panelu

 • aplikacji telefonicznej

 • czytnika linii papilarnych

System aluminiowy

Marka Fintecnic oferuje drzwi i okna aluminiowe. Cechują się one:

 • odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne

 • lekkością

 • sztywnością profili

 • łatwością w eksploatacji

 • ascetyczną formą

Okna aluminiowe najczęściej spotyka się w nowoczesnych budynkach. Prosta forma daje duże możliwości konstrukcyjne i estetyczne. Z okien aluminiowych można tworzyć wielkoformatowe przeszklenia, na przykład na tarasie. Można z nich tworzyć także aluminiowe ogrody zimowe i obcować z zielenią o każdej porze roku.

Systemy drewniane

Drzwi i okna drewniane to połączenie nowoczesnej funkcjonalności z klasyczną elegancją. Kojarzone są z nastrojowym domkiem w górach. Drewno wnosi do wnętrza mieszkania lub domu ponadczasową uniwersalność. W ostatnich latach, kiedy zwracamy uwagę na ekologię okna drewniane są często wybierane. Dają nam poczucie powrotu do natury. Cechują się również:

 • wytrzymałością

 • dobrą izolacją akustyczną i termiczną

Najczęściej tworzone są z drewna mahoniowego, dębowego lub sosnowego.

Moskitiery

Marka Fintecnic oferuje również rolety zewnętrzne, żaluzje, bramy garażowe i moskitiery. Na przykład moskitiery antysmogowe z systemem ANTI-SMOG. Siatka antysmogowa izoluje pyłki, smog, kurz i inne mikroorganizmy, które szkodzą zdrowiu. W ofercie są również moskitiery plisowane, MRS, rolowane, przesuwne, ramkowe i drzwiowe.