Modne manicure na lato

Piękne i zadbane dłonie to marzenie każdej kobiety. Elegancja i dobry wizerunek zawsze dodaje pewności i poprawia humor. Jeśli zastanawiasz się, jakie kolory paznokci wybrać latem, pomocny okazać się może ten poradnik.

Kolorowe manicure

Lato to beztroski okres, w którym możemy zaszaleć z naszym manicure. Pełne życia i koloru paznokcie to właśnie to czego potrzebujemy. W tym sezonie królują wszystkie nasycone energią odcienie. Intensywność i moc to podstawa dobrego samopoczucia i zabawy. Nie bój się używać kolorów, pozwól aby poniosła Cię wyobraźnia. Słoneczna żółć, limonkowy, jaskrawy róż, pomarańcz, subtelny fiolet i błękit to hit tego lata! Neony świetnie sprawdzą się na paznokciach. Jeżeli nie możesz zdecydować się na jeden odcień to postaw na różnorodność. Stwórz własną kompozycję kolorów i pomaluj każdy paznokieć inaczej. W te lato modny jest także kolorowy french. Jest to naturalna płytka paznokcia zakończona kolorową końcówką. Oprócz lakierów niezbędnym elementem do jego wykonania jest cienki pędzelek, który pomoże nam wykonać precyzyjną aplikację. Piękne i niepowtarzalne manicure sprawi, że każdy następny dzień będziemy witać z uśmiechem na twarzy.

Zdobienia paznokci

Cała płytka paznokcia pomalowana na jeden kolor to dla Ciebie nadal zbyt mało? Spokojnie, możesz puścić wodze własnej fantazji i stworzyć ze swojego manicure prawdziwe arcydzieło. Ombre to efekt przejścia jednego koloru w drugi. Taki efekt możemy wykonać w domowym zaciszu za pomocą gąbeczki. Wystarczy nałożyć dwie małe kropelki lakieru obok siebie, delikatnie je połączyć i nanieść na paznokieć lekko wklepując w płytkę. Motyw plaży, słońca i palm to również cudowny sposób na zdobienie. W modzie nadal znajdują się różnego rodzaju geometryczne wzory. Nachodzące na siebie trójkąty, kwadraty czy też przecinające się linie robią świetne wrażenie. Do tego dobrze wkomponuje się świecący pyłek i tasiemki samoprzylepne. Warto skorzystać także z gotowych akcesoriów takich jak naklejki wodne, które dzięki unikalnym wzorom sprawią, że manicure będzie niesamowite. Do zdobień paznokci świetnie nada się także folia transferowa, błyszczące diamenciki oraz owocowe wzorki do przyklejenia.