Top5 – Największych trendów na jesień

Jakie będą trendy na jesień 2022? Na wybiegach topowych projektantów rządzą już oversizowe trencze w mocne wzory, dzianinowe zestawy, karmelowy kolor, wzór w kratkę, czy nawet i gorsetowe topy. Zobacz zestawienie Top 5 najważniejszych trendów sezonu jesień 2022.

Trend na jesień doskonale odzwierciedlają, jak zmieniły się nasze potrzeby od tych dwóch lat panowania pandemii na świecie. Na wybiegach topowych projektantów dominują zarówno ultrawygodne dzianinowe zestawy, oversizowe spodnie, czy również otulające płaszcze, jak i cekiny, błysk w lookach na co dzień, ale i również gorsetowe topy. Niesamowita jest, już różnorodność tendencji nowego to sezonu gwarantuje, że miłośniczki skandynawskiej prostoty, ale i efektownych trendów znajdą ubrania, ale i również dodatki idealne dla siebie. Część danych projektantów mody lansuje się w trendzie jesień 2022 w stylizacje bazujące na ponadczasowej klasyce, ale i najwyższej jakości materiałów, ale i stonowanych kolorach.

1. Charakterystyczne trencze

W sezonie jesień 2022 projektanci znów wzięli na warsztat trencz jeden z ulubionych fasonów w damskiej to też i garderobie, ale i podstawę wielu stylizacji. W nadchodzącym to też i sezonie znów zaskoczy nową odsłoną. Tym też i razem projektanci stawiają na charakterystyczne prochowce, które również zaskakują mocnym elementem.

2. Sportowy styl

Dawno i trend nie pojawił się na tak sportowy styl odzieży w sezonie jesień. Przez ostatnie dwa lata pokochaliśmy wygodne, ale i sportowe fasony, które miały niewiele wspólnego z profesjonalną odzieżą.

3. Powrót klasyki

Najwyższej jakości prostota wróciła w wielkim to też i stylu. Sezon jesień 2022 to triumf idealnie skrojonych garsonek, garniturowych, ale i eleganckich spodni. Według portalu stylea.pl jest to jeden z elementów modnego ubioru u kobiet.

4. Kolor karmelowy

Karmelowy kolor dotąd kojarzył się głównie z wełnianymi płaszczami i ponadsezonowymi trenczami. Projektanci jednak i w tym sezonie postanowili wykorzystać kolor i nowe stylizacje danego stylu skandynawskiego.

5. Skórzane garnitury

Jeżeli i w zeszłym sezonie zainwestowaliście w ubrania, które zostały wykonane ze skóry, to mamy dla was idealne wieści. Trend na skórzane Total looki znów króluje wśród sezonu jesień 2022.