Jakie wybrać obrączki ślubne ?

Obrączki to przypieczętowanie związku. Są bardzo ważnym symbolem nierozerwalności małżeństwa i oczywiście muszą się świetnie prezentować, bo z założenia będą towarzyszyć bardzo długo. I dlatego właśnie wybór odpowiednich dodatków czasem bywa trudny. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się białe złoto. Pary chętnie decydują się także na obrączki personalizowane, z oryginalnymi kamieniami. Warto również zwrócić uwagę na połączenia kolorów oraz rozmaite wzory, które sprawiają, że ta biżuteryjna ozdoba nie tylko świetnie wygląda, ale również opowiada najpiękniejszą historię o miłości. Nic więc dziwnego, że lata mijają, a ślubne złote obrączki różowe czy złote są stale w modzie, choć oczywiście zmienia się ich wygląd i wykończenie oraz cena.

Modne białe złoto

Z pewnością obrączki ślubne to najważniejszy symbol miłości i dlatego właśnie powinny zostać wybrane z należytą starannością. Najczęściej ten zakup poprzez wybór pierścionka zaręczynowego i wiele par zwraca uwagę, by ta biżuteria do siebie pasowała. Niezmiennie jednak wizyta w salonach pokazuje, że ilość obrączek ślubnych jest tak duża, że naprawdę może być problem, by dobrać te jedyne na zamówienie – modne jest białe złoto i inne warianty. Muszą przecież pasować do stylu młodych, ich trybu życia oraz potrzeb. Z jednej strony obrączki złote to piękna biżuteria o wyjątkowej symbolice, a z drugiej nosi się ją codziennie – w czasie pracy, ćwiczeń i przy różnych temperaturach, więc musi być wygodna. I dlatego nie można odkładać zakupu na kilka dni przed ślubem. Nie opłaca się również oszczędzać na jakości – sięgaj po złoto próby 585. Ważne jest dopasowanie rozmiaru obrączki, a także profil wewnętrzny i zewnętrzny, szerokość oraz kolor złota.

Zainwestuj w ponadczasowe złote obrączki na zamówienie

Ślubne obrączki wybierają sami przyszli małżonkowie. To niezwykle osobiste tak jak obietnica wiecznej miłości. Para obrączek musi pasować przecież zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie i dlatego niezwykle ważne jest to, by oboje dobrali idealną biżuterię ślubną do siebie. Oczywiście na rynku są różne trendy. Obecnie popularnością cieszą się dodatki z białego złota, choć oczywiście w dalszym ciągu narzeczeni chętnie wybierają to żółte i coraz częściej też różowe. W wielu wariantach jubiler łączy szlachetne kruszce, a tym samym można uzyskać bardzo atrakcyjne efekty, które będą przykuwać spojrzenia i doskonale wpiszą się w potrzeby młodych. Zdarza się coraz częściej tak, że para decyduje się na dwie ślubne obrączki z zupełnie innych kolekcji, a tym samym dopasowują biżuterię do siebie.

Klasyczne czy oryginalne obrączki – cena dodatków

Wybierając ślubne obrączki z żółtego złota na zamówienie, trzeba sprawdzić, ile możliwości mamy oraz jaka będzie cena dodatków. Najważniejsze jest dobranie biżuterii do konkretnego stylu. To ma być dodatek idealnie skrojony na miarę potrzeb, a także taki, który w pewien sposób będzie ponadczasowy. Powodzeniem cieszą się więc zarówno minimalistyczne, proste ślubne obrączki, jak i modele klasyczne lub zupełnie nietypowa biżuteria ślubna. Osoby ceniące niemal ascetyczną funkcjonalność będą wybierać obrączki oszczędne w formie i w wykończeniu. Tu króluje brak zdobień, a kolor złota ma bardzo uniwersalny charakter. Dlatego można być pewnym, że minimalistyczne obrączki zawsze będą pasować do zmieniających się trendów, świetnie będą się komponować z każdym strojem i dlatego będą idealnym dodatkiem na każdą okazję. Proste obrączki złote z klasycznego lub różowego złota najprościej można też dopasować do potrzeb par, którym zależy na tym, by mieć taką samą biżuterię. Uniwersalny design jest bowiem najbezpieczniejszą opcją.

Powodzeniem niezmiennie cieszą się także ponadczasowe ślubne obrączki na zamówienie z wysokiej jakości złota. Atrakcyjna jest także cena. Tu znaleźć można zarówno proste modele, jak i te ozdobione na przykład kamieniami czy też wykończone interesującą fakturą. Przyciągająca jest także cena. Klasyczne kolekcje sprawiają, że panie mogą wybrać nieco bardziej ozdobne obrączki z diamentami, a panowie model z tej samej kolekcji, ale pozbawiony dekoracji, co sprawia, że komplet staje się bardzo oryginalny. Coraz częściej Młodzi decydują się jednak na nietypową biżuterię ślubną. W wielu wariantach to artystyczna obrączka, która wyróżni się zarówno barwą, jak i formą. Pojawiają się obrączki o nietypowych kolorach takich jak czerń czy granat lub o niestandardowych geometrycznych kształtach wykonane na zamówienie. Często to pary w jednym wydaniu tylko. Tego typu propozycje często sięgają także po inne materiały niż złoto oraz łączą różne możliwości, a tych na rynku biżuterii i rękodzieła oczywiście nie brakuje. Hitem stają się więc ślubne obrączki dwukolorowe – srebrno-złote czy czarno-złote. W ten sposób piękne dodatki wykonane ze szlachetnego złota to najlepszy symbol i gwarancja doskonałego wyglądu.

Ponadczasowy charakter obrączek ślubnych – miłość na palcu

Poza stylem niezwykle ważne jest to, z jakiego kruszcu ślubne obrączka ma być wykonana. Możliwości jest coraz więcej, ale niezmiennie największą popularnością od lat cieszą się złoto, srebro i platyna. Od tego też zależy cena obrączek. Pary najchętniej wybierają oczywiście tę pierwszą opcję, ponieważ to niezwykle elegancki, a przy tym wszechstronny i trwały metal. W tym wypadku warto sięgać po ten, gdzie jest próba 585, choć w sklepach znaleźć można też niższe 333 czy 375 oraz wyższe – 750. Poza tym złoto jest dostępne w różnych kolorach żółtym. Króluje też białe czy różowe. W segmencie obrączek dzieje się bardzo dużo. Możesz dopasować odpowiedni rozmiar nawet online, dopasować ceny do możliwości i bez problemu wybierać z kolekcji ślubnej najbardziej atrakcyjne dodatki. Dla wielu osób będzie ważna marka, a w ofercie można znaleźć te warianty, które sprawią, że o państwa obrączkach będą mówić bardzo długo. W salonie obsługa klienta dokłada starań, by dopasować obrączki do potrzeb, a szybka wysyłka, niska cena, wysoka próba kruszców oraz szereg możliwości to zaproszenie do zakupów. Sortuj nasze propozycje zgodnie z oczekiwaniami, załóż konto i ciesz się pięknem.