Stylowe kolczyki na zimę

Kolczyki to jeden z niezbędnych elementów, które posiada w swojej szkatułce niemal każda kobieta. Od kiedy stały się one popularne trudno wyobrazić sobie wyjście z domu bez nich. Dbamy o nie, czyścimy je regularnie, przechowujemy w starannie wybranym miejscu. Poza tym co jakiś czas lubimy sprawić sobie coś nowego – kolczyki, które przykują uwagę, a przede wszystkim pomogą nam czuć się pięknie i wyjątkowo. Zastanówmy się więc jakie wzory, kolory i motywy najlepiej wybierać zimą.

Tradycyjne złote i srebrne kolczyki

Najbardziej tradycyjne są złote i srebrne kolczyki. Możemy je znaleźć w różnych formach i wzorach. Pasują one do naszego stroju oraz makijażu niezależnie od pory roku, a więc również zimą. W zależności od kształtu twarzy, ale również od okazji, możemy postawić na niewielkie kolczyki, delikatnie podkreślające nasze uszy lub na coś większego. Jednymi z najbardziej popularnych wzorów są w tym pierwszym przypadku niewielkie kuleczki, które są połączeniem złotych lub srebrnych detali z bielą lub innym kolorem. Jeśli zaś chodzi o dłuższe kolczyki, niezmiennie popularne pozostają większe koła lub delikatnie spływające długie nitki ze złota, srebra lub w wersji bardziej ekonomicznej, z ich imitacji.

Wyjątkowe kolczyki na zimę

Poza tradycyjnymi złotymi (lub pozłacanymi) i srebrnymi (lub posrebrzanymi) kolczykami, istnieje całe mnóstwo innych wzorów. Należą do nich między innymi materiałowe kolczyki wykonane z delikatnych tkanin bądź muliny lub innego rodzaju sznurków. Specjalnie dopasowane do pory roku będą szczególnie te w chłodnych zimowych kolorach, takich jak biel, błękit, niebieski lub granat. Naszej uwadze nie powinny umknąć również ciekawe wzory. Bez problemu znajdziemy kolczyki w kształcie śnieżynek, a także nieco bardziej zabawne kolczyki z motywem bałwanków lub innych podobnych elementów typowo zimowych.